پرشیا فایل | اقدام پژوهی حل مشکل گوشه گیری فاطمه دانش آموز پایه ششم ابتدایی | پرشیا فایل

پرشیا فایل

دانلودپایان نامه،پرسشنامه،پاورپوینت،اقدام پژوهی،پروپوزال

30 درصد تخفیف در خرید محصولات با کد persiafile30

اقدام پژوهی حل مشکل گوشه گیری فاطمه دانش آموز پایه ششم ابتدایی

  • دسته:
  • قیمت: ۰ تومان
  • تاریخ ارسال : 19 خرداد 1397
  • بازدید : 7388 بار
  • تعداد دانلود : 21
  • فرمت فایل : doc

دانلود رایگان نمونه اقدام پژوهی پایه ششم ابتدایی
عنوان کامل:

چگونه توانستم گوشه گیری فاطمه دانش آموز پایه ششم را حل کنم

اقدام پژوهی حل مشکل گوشه گیری فاطمه دانش آموز پایه ششم ابتدایی

چکیدهاقدام پژوهی حل مشکل گوشه گیری فاطمه دانش آموز پایه ششم :

فاطمه دانش آموز کلاس پنجم در دبستان یاسین رشتقون از مدارس تابعه ناحیه دو آموزش و پرورش استان قزوین و مرکز مجتمع آموزشی و پرورشی شهید لشگری در سال تحصیلی ۹۰-۸۹ تحصیل می کرد. مشکل او گوشه گیری و انزواطلبی بود که با تاکید بر روشهای علمی و مشاوره با افراد اهل فن و متخصص تعلیم وتربیت ، همکاری و مشارکت معلم و پدرش به حول قوه الهی حل شد .

توجه کردن ، دادن مسئولیت ، محبت کردن ، مشارکت دادن در امور منزل و مدرسه از جمله اقدامات موثری بود که به فاطمه کمک کرد تا در شرایط عادی مانند سایر دانش آموزان به زندگی خود ادامه دهد. و بتواند با مشکل عدم مهر مادری کنار بیاید و خود را با زندگی موجود وفق دهد.

بخشی از بیان مسئله اقدام پژوهی حل مشکل گوشه گیری فاطمه دانش آموز پایه ششم :

فاطمه با پدرش زندگی می کند. او از تهران به علت جدایی والدینش به این روستا مهاجرت کرده است.او دختری با قد متوسط،یک مقدار اضافه وزن و با عینک برچشمان سیاه ریزش می باشد که با دوستانش نمی جوشد و سرش همواره پایین و در ردیف یکی مانده به آخر کلاس نشسته است. فاطمه را از وقتی شناختم و به رفتار او حساس شدم که ،پدرش برای شرکت در جلسه مشاوره به دعوت معلم به دبستان آمده بود او تنها مردی بود که در گوشه حیاط جدا از بقیه ایستاده بود.

قبل از ورود به جلسه به اتاقم آمد و گفت: آقا این جلسه اجباری است ؟ نمی شه من را معاف کنید؟ پرسیدم چرا؟ گفت آخه همه خانم هستند ؟ پرسیدم چرا مادرش نیامده ؟ گفت بیمار بود نتواست. به او گفتم با خانم معلمش صحبت کن و نکات لازم را برای شما توضیح دهد.این گفتگوی کوتاه زمینه ای شد تا هفته بعد نیز مراجعه کند و درخصوص مشکل فاطمه با من صحبت کند. و از من خواست برای حل مشکل او فکری بکنم…

 

رایگان – خرید
مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *