پرشیا فایل | اقدام پژوهی بهبود مشکل املایی دانش آموز پایه اول ابتدایی (دانلود رایگان) | پرشیا فایل

پرشیا فایل

دانلودپایان نامه،پرسشنامه،پاورپوینت،اقدام پژوهی،پروپوزال

اقدام پژوهی بهبود مشکل املایی دانش آموز پایه اول ابتدایی (دانلود رایگان)

  • دسته:
  • قیمت: ۰ تومان
  • تاریخ ارسال : 30 اردیبهشت 1397
  • بازدید : 316 بار
  • تعداد دانلود : 4
  • فرمت فایل : pdf
  • حجم فایل : 2mb

دانلود رایگان اقدام پژوهی در رابطه با پایه اول ابتدایی
با موضوع:
چگونه مشکل املایی دانش آموزم را در پایه ی اول ابتدایی برطرف کنم؟

اقدام پژوهی بهبود مشکل املایی دانش آموز پایه اول ابتدایی

 

چکیده اقدام پژوهی بهبود مشکل املایی دانش آموز پایه اول ابتدایی به شرح ذیل میباشد:

اقدام پژوهی بهبود مشکل املایی به منظور بررسی مشکل املایی به صورت مطالعه موردی با ارائه ی تمرینهای موثر برای آن،انجام شده است. نتیجه ارزیابی و طرح های اجرا شده نشان میدهد که ارائه ی تمرینها و فعالیتهای نوشتاری، مقایسه ی حروف هم صدا و هم شکل، ارائه ی کلماتی که با آنها بیشتر سر و کار دارند، تمرینهایی برای تمیز دیداری و شنیداری، برای دانش آموزان پایه ی اول موثر است. بنابراین با استفاده از این روشها، میتوان دانش آموزانی را که دچار این اختلال هستند یاری کرد تا در امر تحصیل خود موفق باشند. لازم به ذکر است که در این امر نقش خانواده نباید فراموش شود، زیرا بیشتر وقت دانش آموز باخانواده سپری میشود. در پایان نیز شایان ذکر است که با اجرای تمرینهای پیشنهاد شده در پژوهش، مشکل املایی دانش آموز تا ۹۰ % برطرف شد.

کلیدواژه : مشکل املایی، تمرینهای موثر، دانشآموز، حافظه و تمیز دیداری و شنیداری

مقدمه اقدام پژوهی بهبود مشکل املایی دانش آموز پایه اول ابتدایی به شرح ذیل میباشد:

اقدام پژوهی یک فعالیت علمی و پژوهشی است که توسط هر فردی که در حوزه ای به کارمشغول است ، ممکناست انجام پذیرد.یک کارگر در محیط کاری، جهت بهبود شرایط کاری، اصلاح فرایند فعالیتها، ارتقای بهره وری بخش خود، بارعایت دقت و تفکر و حسن تدبیر، دست به فعالیتی می زند که تغییر وضع موجود و تبدیل آن به وضع مطلوب، محسوس و قابل گزارش است. این فعالیت او یک اقدام پژوهی است.یک مدیر، با مشاهده یک معضل اداری ، با اندیشه و تدبیر، در رفع آن به تلاش و فعالیت می پردازد و نتیجه عملاو منجر به بهبود موجود شده ، قابل گزارش و مطالعه است. این فعالیت یک اقدام پژوهی است.

یک معلم ، برای ارتقای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کلاس خود،با ابتکار و تدبیر و با به کارگیری روشهای مطلوب، دست به فعالیت هایی می زند که منجر به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کلاس می شود، این معلم اقدام پژوهی انجام داده است.فعالیتهای فوق و هرفعالیتی که در محیط کاری، منجر به تبدیل وضع موجود به وضع مطلوب و یا تبدیل وضع نامطلوب به وضع مطلوب می شود یک اقدام پژوهی است.

رایگان – خرید
مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *